Nabídka Služeb

Portfolio služeb Campervan Services

Montážní práce

Campervan Services Vám nabízí odbornou montáž například solárních panelů, střešních oken, držáků kol, osvětlení, topení, klimatizací, lednic, vodního systému, vzduchového pérování a ostatních věcí souvisejících s Vaším karavanem či obytným autem všech značek.

Opravy obytných aut a karavanů

Campervan Services má dlouholetou odbornou zkušenost s opravami karavanů a obytných aut všech značek. Opravíme například škody při zatékání do vnitřního prostoru, provedeme opravy elektro a plynového příslušenství, vodního systému a ostatních příslušenství karavanů a obytných aut.

Servis & příprava na sezónu

Campervan Services Vám zkontroluje a připraví Váš karavan či obytné vozidlo na sezónu. Rádi Vám pomůžeme například s oživením spotřebičů po zimě nebo odborným vypuštěním vody ze systému na zimu a ostatních souvisejících prací. Při této příležitosti se přímo nabízí příležitost ke kontrole těsnosti plynu a vodního systému, funkčnosti mechanických částí, kontrole podvozku, elektrických rozvodů, těsnosti oken a velice důležité každoroční změření vlhkosti či případného zatékání do Vašeho karavanu nebo obytného auta.

Protiskluzové nástřiky

Campervan Services Vám nabízí protiskluzové nástřiky sprchových vaniček, van, pochozích střech obytných vozů a karavanů či jiných ploch nejen v domácnosti.

Výhody: 100% protiskluzové, snadná údržba, skvěle vypadá, tlumí hluk, příjemné na dotek, 100% zakrytí škrábanců, trvalé, 100% vodotěsné, vhodné pro nové i starší podklady, ať už z laminátu, plastu či kovu.

Barva: bílá matná.

Mobilní servis

Campervan Services je první a jediná česká firma, která Vám zajistí mobilní servis a opravy u Vás doma, v kempu, či na cestě.

Disponujeme profesionálně vybavenou mobilní dílnou, tak není problém dorazit přímo k Vám v regionu jižní Moravy.

Předkupní konzultace a kontroly obytných vozidel

Campervan Services Vám zároveň nabízí poradenský servis před koupí Vámi vybraného nového či staršího karavanu nebo obytného vozu včetně nezávislé odborné kontroly před různými skrytými vadami příslušenství nebo velice důležitého změření prosakování vlhkosti do vnitřního prostoru karavanu či obytného auta. Vlhkost Vám přímo na místě přístrojově změříme ve všech důležitých místech a okamžitě dostanete zprávu o stavu nabízeného karavanu či obytného vozu. Tím předejdete pozdějším velice nákladným opravám a to především na různých pro Vás skrytých místech. Všechny tyto úkony děláme nezávisle na výrobcích obytných vozidel, ale také dovozcích již použitých obytných aut a karavanů. Díky zkušenostem z provozování servisu víme, kde případné problémy hledat a jak nákladné může být jejich řešení a odstranění. To se Vám hodí zvláště u vozidel, u nichž neznáte jejich minulost. Budeme tak Vaší nespornou výhodou pro případné jednání o ceně.

Čištění zevnějšku

Campervan Services Vám nabízí profesionální vyčištění vnějších zelených "mechových" nečistot, starých černých šmouh od dešťové vody na stěnách a střeše Vašeho karavanu či obytného auta, nebo nečistot zachytávajících se okolo hliníkových profilů.

Tento zelený povrch nejenže vytváří zanedbaný dojem, ale je i perfektní podhoubí pro korozi a zatékání do interiéru.